Ankara Travestileri Sadık Partnerlerini Nasıl Anlarlar?

Özellikle travestiler, kendilerini gerçekten seven ve güzelliklerinin solup gittiği gün gelince, genç travestileri kendilerine tercih etmeyecek bir erkekle birlikte olmalıdır. Peki birlikte olduğunuz bir erkeğin sizi yaşlılığınızda da seveceğini nasıl anlarsınız?

İşte size birkaç önemli ipucu…

– Sizi yaşlılığınızda da sevecek bir erkeği etkileyen şey gözlerinizden ziyade gözlerinizdeki anlamdır.

Sizi yaşlılığınızda da sevecek bir erkeğin dikkatini çeken şey gözünüzün veya kaşınızın güzelliği değildir. Böyle bir erkek sizin yanınızdan geçerken yüzyıllardır açıklanamayan bir çekimle size doğru kayar ve size aşık olur. Yüzünüz, bedeniniz veya fiziksel herhangi bir şey değildir bunun nedeni. Böyle bir erkek sizi uzun uzun seyretmeye ve olabildiğince sizin yanınızda olmaya ihtiyaç duyar. Onu güzelliğinizden çok daha güçlü bir enerjiyle kendinize çekersiniz.

-Sizi sonsuza kadar sevecek bir erkeğin amacı sizi öylesine dışarı çıkarmak değil, gerçekten güzel vakit geçirmenizi sağlamaktır.

Yaşlandığınızda sizi hala deliler gibi sevecek bir erkek, gençlik yıllarınızda sizi koluna takıp millete hava atmak veya yalnızca sizi dışarı çıkarma görevini yerine getirmiş olmak için dışarı çıkarmaz. Böyle bir erkek sizi sürekli dışarı davet eder çünkü sizden bir dakika bile olsa uzak kalamıyordur ve gerçekten de iyi vakit geçirmenizi istiyordur.

– Sizden asla vazgeçmeyecek bir erkek size ve düşüncelerinize büyük bir saygı duyar.

Böyle bir erkek sizin söylediklerinizi dinlemeyi sever ve sözlerinize değer verir. Sizin yerinize kendini koyarak sizi olabildiğince anlamaya çalışır. Yalnızca ciddi konular için geçerli de değildir bu; örneğin gün içerisinde başınızdan geçen ilginç bir hikayeyi veya haftasonu annenizi ziyarete gittiğinizde yaşadıklarınızı uzun uzun anlatabilirsiniz böyle bir erkeğe. Sizin sesinizde onu büyüleyen bir şey vardır ve sonsuza kadar bu sesi duymak isteyecektir.

– Onun gibi bir erkek zekanızla ve kişiliğinizle gurur duyar.

Sizi hayatının sonuna kadar sevecek bir erkek, sizi elinizden tutup arkadaşlarıyla birlikte dışarı çıkardığında, sizi bir köşede unutup arkadaşlarıyla muhabbete dalmaz. Onun arkadaşları da sizinle vakit geçirmekten hoşlanıyordur ve birlikte olduğunuz erkek ne kadar zeki bir ankara travesti ile birlikte olduğu konusunda oldukça gururludur. Eğer böyle bir erkeğe sorarsanız, sizi hayatının her alanına dahil etmek ve zekanızı gösterebileceğiniz yerlerde sizin yanınızda olarak sizinle gurur duymak ister.

– Kendinizi komik zannetmenizi sağlamaya çalışmaz, gerçekten komik olduğunuzu düşünüyordur ve bu nedenle sizinle gülmeyi bilir.

Böyle bir erkek için dünyadaki en komik insanlardan biri sizsinizdir. Komik derken, kötü anlamda değil, eğlendirici anlamda. Aynı kıvamda bir mizah anlayışına sahip olmak, aynı sosyal aktivitelerden hoşlanmak veya yalnızca sizin mükemmel bir insan olduğunuzu düşünmesi böyle bir erkek için kaçınılmazdır.

– Onun için şarap gibisinizdir, yıllar geçtikçe daha da güzel bir travesti olursunuz.

Bedeniniz onun bedeniyle birlikte yaşlanır ve yıllar geçtikçe onun gözünde daha da güzelleşirsiniz. Bunu yalnızca kendi kendine söylemez, size de sık sık söyler. Böyle bir erkekle birlikteyseniz göreceksiniz ki, zaman içerisinde sizi daha da iyi tanıyacaktır ve sizi tanımak, size karşı olan sevgisini büyütecektir.

– Onun gözünde sizi ‘siz’ yapan şey fiziksel özellikleriniz değildir.

Birlikte olduğunuz erkeğin gözünde sizi siz yapan şey yalnızca güzelliğiniz değildir. Ruhunuzda onu büyüleyen ve ona yaşamı sevdiren bir yan vardır. Sizi arzularını tatmin edebileceği bir beden olmaktan ziyade, hayat yolunu birlikte yürüyebileceği güvenilir bir arkadaş ve sevgili olarak görür. İşte böyle bir erkek, yaşlandığınızda sizi hala seviyor ve gençlik yıllarında size karşı beslediği arzuları içinde hala yaşatıyor olacaktır.

– Onun gözleri yalnızca sizi görür, başka bir travestiyi asla.

Eğer birlikte olduğunuz erkeğin yaşlandığınızda da sizi seveceğini düşünüyorsanız, o halde bu erkeğin gözü diğer hiçbir travestiyi görmemelidir. Böyle bir erkek diğer travestilere bakmaz çünkü onlarda bakılacak bir şey yoktur ve görmek istediği her şeyi zaten sizde buluyordur. Diğer travestilerin güzelliği, böyle bir erkeği elinizden almaya yetmez ve bu durum, böyle bir erkeğin yaşlandığınızda da sizi seveceğine bir işarettir.

Leave a Reply