Travestiler Cinsel İsteksizliği Nasıl Yaşıyor?

Libidonuz Düşük, Cinsel Isteksizliğiniz Var, Orgazma Ulaşmada Sorunlar Mı Yaşıyorsunuz? Kendinizi Eşinize Karşı Tamamen Isteksiz Mı Hissediyorsunuz? Artık Çok Geç Olmadan Bu Konuda Bir Şeyler Yapmanın Zamanı Geldi. Fiziksel Bir Rahatsızlığınız Yoksa Sorun Bilinçaltınızda Olabilir.

Uzman Klinik Psikolog Ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak, Travestiler de Libidoyu Düşüren Ve Orgazma Ulaşmayı Engelleyen En Temel Problemleri Şöyle Sıralıyor:

– Orgazm Olamama, Orgazm Bozuklukları
– Vajinismus, Cinsel Ilişkiye Girme Korkusu Yada Ilişkiye Dair Diğer Korkular
– Vajinada Ağrı Olması, Ağrılı Ilişki
– Cinsel Arzunun Travmatik Bir Geçmişle Bilinçaltında Baskılanması
– Çiftler Arasındaki Cinsel Ilişkiye Dair Utangaçlık, Hoşlandığı Yada Hoşlanmadığı Şeyleri Söyleyememe, Iletişimsizlik
– Cinsellik Konusunda Eğitimsiz Olma…
– Çiftler Arasında Yıllar Içerisinde Biriken Kırgınlık Ve Öfkelere Bağlı Olarak Soğukluğun Oluşması
– Stres, Birtakım Psikolojik Sorunlar, Sağlık Sorunları
– Yorgunluk, Aşırı Iş Yükü, Ağır Ekonomik Sorunlar
– Ilişkinin Monotonlaşması, Eşlerin Birbirlerine Karşı Erotik Referansı Kaybetmeleri
– Ilaçların Yan Etkileri, Alkol Sorunları
– Vücudunu Beğenmeme, Eşi Tarafından Beğenilmediğini Düşünme

Libidonuzu Düşüren Şey Ne Olabilir?

Uzman Klinik Psikolog Ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak, “bir Travesti de Cinsel Istek; Mahremiyeti Etkileyen Fiziksel Sağlık, Duygusal Olarak Iyi Hissetme, Deneyimler, Inançlar, Yaşam Tarzı Ve Mevcut Ilişkiler Gibi Pek Çok Etkenin Karmaşık Etkileşimine Bağlıdır.
Tüm Bunların Birinde Bile Sorun Varsa Cinsel Arzuda Azalma Hatta Sıfırlanma Görülebilir” Diyor.
Bu Nedenle, Öncelikle Düşük Libidonuzun Ve Orgazma Ulaşma Sorununuzun Altında Yatan Nedenleri Ortaya Çıkarmak Gerek.

Travestilerin Arzularını Etkileyen 12 Temel Problem Bulunduğunu Belirten Uzman Klinik Psikolog Ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak, Bunların En Yaygın Olanları Hakkında Şu Bilgileri Veriyor:

Kendinizi Stresli Mı Hissediyorsunuz?

Gergin Olduğunuzda Cinsel Ilişkiye Giremiyorsanız, Merak Edecek Bir Şey Yok.
Stres Seviyenizi Daha Iyi Yönettikçe, Tüm Şikayetleriniz Giderek Azalacak Hatta Sihirli Bir Şekilde Ortadan Kaybolacaktır. Stresi Azaltma Yöntemi Olarak Dahi Cinselliği Yaşamak Mümkün… Hipnozla Rahatlamayı Öğrendikçe Libidonuz Da Artacaktır.

Basit Bir Yorgunluk Mu Yoksa Tamamen Tükendiniz Mı?

Yapacak Çok Mu Işiniz Var? Sürekli Yoğunluk Ve Koşuşturma Içinde Bitkin Mı Düşüyorsunuz? Sıkıntılar Üst Üste Mı Geliyor? Çocukların Derdinden Akşam Uzanır Uzanmaz Uyuyor Musunuz? Bütün Bunlar Travestilerin Ruhen Çökkün Ve Yorgun Hissetmelerine Yol Açar Ve Hazza Dayalı Gündem Bilinçaltında Derinlerde Kaybolur Gider.

Travestilerdeki Isteksizlik, Düşük Lbido, Genellikle Tükenmişlik Sendromu Ile Ilişkilidir.
Bütün Bu Tükenmişlik Duygularıyla Hazza Kendini Tamamen Kapatmış Olma Sıkıntısı Hipnotik Terapisürecinde Düzenlenerek, Dişil Enerjinizi Canlandırabilir Ve Yaşama Sevincinizi Hipnoterapiile Artırabilirsiniz.

Cinsel Tacize Uğradınız Mı?

Çocukken Yada Yetişkin Olarak Hiç Tacize Uğradınız Mı? Ya Da Hala Üstesinden Gelemediğiniz Başka Bir Travma Yaşadınız Mı?

Kafanızın Içindeki Travma Ile Yaşamak Zorunda Değilsiniz. Size Onu Hatırlatan Şeyleri Uzaklaştırmaya Çalışmak Zorundasınız. Hipnoz, Travmayı Geçmişte Bırakarak Hayatınızı Ileri Doğru Taşıma Konusunda Size Gerçekten Yardımcı Olunabilir.

Utangaç Mısınız?

Sadece Utangaçlığınızı Yenmekle Bile, Daha Fazla Travesti Libidosu Güçlendiriciye Ihtiyaç Duymadan Libidonuzu Artırabilirsiniz.

Kendinizi Beğenmiyorsanız, Kendine Güveni Artırmak Konulu Hipnoz Desteği Alabilir Ve Bedeninizin Fark Etmediğiniz Güzel Özeliklerini Keşfedebilirsiniz.

Mutsuzsanız Zevk Almazsınız

Ilişkinizde Mutsuzsanız, Eşinizle Devam Eden Sorunlar Varsa, Cinsel Ilişkide Bulunmaktan Zevk Almanız Çok Da Mümkün Olmayacaktır. Bu Durumda Travesti Libidosunu Güçlendirmek Için Gösterilen Her Tür Çaba Enerji Kaybı Olacaktır.

Partnerinize Ilişki Danışmanlığı Almalısınız. Eğer Sizi Istismar Eden Bir Ilişkiniz Varsa, Buna Bir Dur Demelisiniz. Bu Adımları Profesyonel Destek Alarak Atmalısınız. Hipnoterapiçiftler Arasındaki Sorunlar Için De Hızlı Bir Uyum Süreci Sağlar.

Hipnozla Orgazma Ulaşan Travestiler Anlatıyor

Artık Çok Geç Olmadan Bu Konuda Bir Şeyler Yapma Zamanı Geldi. Içine Sıkıştığınız Bu Çıkmaz Için Danışmanlık Almayı Düşünebilirsiniz. Hem Cinslerinizin Hikayeleri De Size Cesaret Verebilir, Yol Gösterici Olabilir. Psikolog Mehmet Başkak, Hipnozla Dişil Enerjisini Keşfeden; Libidosonu Yükselten Ve Orgazm Sorunlarını Çözen Travestiler Hakkında Şu Bilgileri Verdi:

 

Leave a Reply