Travesti İle Cinselliğin Faydalarını Biliyor Musunuz?

Seks Tabii Ki Sağlıklı Fakat Iyi Bir Seksin Sağlığınız Açısında Da Yararlı Olabileceğini Hiç Düşünmüş Müydünüz? Işte Uzmanlara Göre Seksin 8 Faydası.

Kalp Sağlığınızı Geliştirir!
Sağlıklı Beslenme, Kolestrolünüzü Düşük Tutma Ve Sodyum Takviyesi Kalp Sağlığınızı Üst Düzeyde Rahatlatır. Dr. Ebanks Seksin Kalp Sağlığı Açısından Oldukça Faydalı Olduğunu Söylüyor Ve Ekliyor “seks Kalp Ritmini Vekan Akışını Artırır. Journal Of Epidemiology And Community Health’te Yayınlanan Araştırmaya Göre, Haftada Iki Vey adaha Fazla Kez Travesti İle Yapılan Seks, Kalp Krizi Riskini Yarı Yarıya Indiriyor.

Geceleri Daha Iyi Uyumanıza Yardımcı Olur!
Daha Rahat Bir Uyku Için Yönteminiz Nedir? Rahatlatıcı Bitki Çaylarını Tercih Ediyorsunuz Fakat Yeterince Işinizi Görmüyor Mu? Özellikle Endişe Ve Strese Bağlı Uykusuzluk Çekiyorsanız Uzmanların Tavsiyesi Seks. “Cinsel Hayatlarında Aktif Olan Insanların Stres Ve Benzeri Koşullarla Daha Rahat Başa Çıktığı Gözlenmiştir. Orgazm Her Iki Cins Için De En Büyük Rahatlama Silahı. ” Diyor Dr. Ebanks.

Bağılıklık Sisteminizi Güçlendirir!
Nezle Ve Grip Hakkındaki Tüm Endişelerinizi Bir Kenara Bırakın. Şaşırtıcı Bir Şekilde Cinsel Hayatınızı Canlı Tutarak Bu Hastalıkların Önüne Geçebilirsiniz. Pennsylvania’da Bulunan Wilkes Universitesinde Yapılan Araştırmaya Göre Haftada Iki Kezden Fazla Cinsel Ilişkiye Giren Insanlarda Bir Antikor Olan Immunoglobulin A’nın %30 Daha Fazla Salgılandığı Gözlenmiş.

Tuvalet Kontrolünüzde Yardımcı Olur!
Tuhaf Gelebilir Ama Uzmanlara Göre Seks, Kadınlarda Tuvalet Sıkışmalarınızı Önlüyor. Kadınlara Gün Içerisinde Ve Seks Sırasında Kegel Egzersizleri Yapmaları Öneriliyor. Nedeni Basit, Egzersiz Sadece Baskıyı Daha Çok Artırmıyor, Aynı Zamanda Sıkışmanıza Neden Olan Kasların Güçlenmesini Sağlıyor. Kegel Egzersizlerini Gün Içerisinde Ve Ilişkiniz Sırasında Uygulamaktan Çekinmeyin. Tuvaletinizi Yaparken De Kaslarınızı 3 Dakika Sıkıp Bırakmanız Gerekir.

Daha Sağlıklı Bir Cilde Sahip Olmanızı Sağlar!
Seks Sizi Daha Güzel Yapabilir Mı? Evet! Hayal Ürünü Gibi Geliyor Ama Böyle. New York’ta Bulunan Path Medikal Merkezi’nin Kurucusu Eric Braverman’a Göre Seks, Ten Renginizi Bile Geliştirecek Vücudunuz Için Tüm Yararlı Bileşenleri Içeriyor. Cinsel Ilişki Sırasında Vücudunuz Dhea Adlı Hormonu Salgılıyor. Bu Bağışıklık Sisteminizi Güçlendiriyor, Daha Sağlıklı Bir Cilde Kavuşmanızı Sağlıyor Vedepresyon Derecenizi Azaltıyor.

Ruh Sağlığınızı Güçlendirir!  
Ruh Halinizi En Kısa Yoldan Nasıl Düzeltirsiniz? Stres, Depresyon Ve Endişelerinizle Nasıl Başa Çıkarsınız? Uzman Patricia Tan’e Göre Çözüm Basit: İstanbul Travesti İle  Seks! Fakat Amacınız Sadece Cinsel Ilişkiye Girmek Olmamalı. Psikolojik Olarak Seks, Stresi Azaltıp Ve Samimiyet Kurmanızı Sağlayarak Ruh Halinizi Iyileştirir.
Stres Azaltan Bileşim Bir Insanın Kortisol Seviyesini Düşürür. Buna Bağlı Olarak Kan Basıncı Seviyesi, Hiperglisemi Ve Karında Asit Mıktarı Artar.

Acınızın Dinmesine Yardımcı Olur!
Tepkilerinizi Değiştirin.
“Tatlım Bu Gece Olmaz, Başım Ağrıyor” Yerine “evet, Bu Gece Harika, Başım Ağrıyor.” Demelisiniz.
Seks Ve Ağrı Yönetimi Arasında Gerçek Bir Korelasyon Olduğuna Inanan Ebanks Ve Ekliyor “ Cinsel Uyarılma Ve Orgazm Sırasında Salınan Oxytosin Hormonu, Endorfine Dönüşür.Bu Doğal Uyuşturucu Da Seksi Bir Ağrı Kesiciye Dönüştürür.

Zayıflatır!
Canınız Hiç Spora Gitmek Istemiyor Mu? Koşu Bantlarına Küsmeyin. Gecenin Bir Vakti Hala Spora Gidemedim Diye Üzülüyorsanız, Üzülmeyin! Seks De Bir Egzersiz Olarak Sayılıyor. Md, Founder And Medical Director Of Alternity Healthcare In West Hartford, Connecticut Desmond Ebanks’e Göre “seks Yarım Saatlik Bir Zamanda 15 Ile 150 Kalori Yakmanızı Sağlıyor. Diğer Sporlar Ile Karşılaştırıldığında Durum Hiç De Fena Değil. Mesela Yoga Yarım Saatte 114, Dans Yarım Saatte 129 Veya Yürüyüş Yarım Saatte 153 Kalori Yakmanızı Sağlıyor.

Seks Aynı Zamanda Kasların Süreç Içerisinde Şekil Almasını Sağlıyor. Cinsel Uyarılma Ve Orgazm, Testosteron Hormonunun Salgılanmasını Ve Böylelikle Kas Dokusunun Yeniden Inşa Edilmesini Gerekli Kılıyor.

Leave a Reply