Bodrum Travesti İle İlişkiniz Hangi Boyutta?

Bir ilişkiye başladıysanız bu ilişkinin ömür boyu aynı hızda devam etmesini beklemeyin. İlişkiniz boyunca inişler ve çıkışlar olacaktır. Kimi zaman heyecanınızı kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Fakat bu her ilişkide olan normal bir süreçtir. Günler geçtikçe heyecanınız azalsa da birbirinize olan güveniniz artacak ve artık bir bütün olacaksınız.

İlişkiniz 3 aylıksa
İlişkinin bu çok yeni cicim aylarında, sorunlar monotonluktan, sıkılmaktan değil tam tersi birbirini henüz tanıyamamış olmanın verdiği güvensizlikten kaynaklanır. Çiftler birbirlerine tam anlamıyla açık davranamadıkları için, gereksiz yanlış anlaşılmalar ve tartışmalar çıkar. Bu dönemde, aşkınızı korumanın en iyi yolu sevgilinizin sizi nasıl gördüğünü açık ve net bir şekilde öğrenmektir. Gerçek kişiliğinizi mümkün olduğunca açığa çıkarmaya çalışın. Bodrum travesti partneriniz, sizi trekking’e davet ederse, sevmediğiniz halde istemediğiniz bir şeye katlanmayın. Bu ilerde daha büyük problemlere yol açar.

İlişkiniz 6 aylıksa
Cicim ayları, kabul etseniz de etmeseniz de bitti! Bu saatten sonra artık aileniz ve arkadaşlarınız sizi tam bir çift olarak görüyor. Asıl mesele siz kendinizi sevgilinizin hayatının bir parçası olarak görüyor musunuz? Artık sen değil, siz varsınız. Çoğu çift bu dönemde benliklerinden çok ödün verdiklerini düşünüp, yollarını ayırırlar. Siz, bu hataya düşmemek için kendinize sevgilinizden ayrı yaşam alanları yaratın. Örneğin, kendinize yeni hobiler edinin ve en önemlisi her aktivitenizi sevgilinizle yapmayın. Ona da, kendinize de nefes alma ve birbirinizi özleme zaman ayırın.

İlişkiniz 1 yıllıksa
Tebrikler! İlişkinin en riskli dönemini, en virajlı parkurunu sağ salim geçtiniz. Artık, birbirinizi ve hayattan ne isteyip istemediğinizi iyice biliyorsunuz. Ardınızda, birçok acı tatlı hatıra da var ama bu sefer de sizi başka bir sorun bekliyor: Birbirinizi etkilemeye çalışmıyorsunuz. Bu dönemde yapmanız gereken, her iki tarafın da aslında çantada keklik olmadığını anlamak. Travesti de, erkek de aslında baştan çıkarılmaya hazır birer bombadır. Siz, ona ilk zamanlardaki özeni göstermezseniz O özen gösterecek birini bulacaktır. Sevgilinizi, her konuda yeniden kendinize aşık etmeye çalışmak sizin de kendinizi bakımlı ve iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

İlişkiniz 18 aylıksa
İlişkiniz artık emeklemiyor, tam anlamıyla yürüyor. Nasıl küçük bir çocuk yürürken dengesini kaybedip düştüğünde, bir yerlerini yaralar, ilişkiniz de aynen böyledir. Sevgilinizle aranızda bir denge yoksa, yaralanmanız an meselesi. Gerekli dengeyi sağlamak için ilişkinizin nereye gittiğine karar verin. Evlilik ve çocuk istiyorsanız, yolunuzu bu yönde çizmeye başlamalısınız. Eğer ki taraflardan biri bu konuda yol yerine yan çiziyorsa, o zaman dengeyi sağlamanın vakti gelmiş demektir.

İlişkiniz 3 yıllıksa
Bazı insanlar, huzur ve sıkıntı kavramlarını karıştırırlar. İlişkinin bu döneminde, huzurlusunuzdur ama onu görünce kalbiniz yerinden çıkarcasına atmaz. Bu ondan sıkıldığınız anlamına gelmez ama siz yine de bir yerlerde hep o eski heyecanı ararsınız.

Dizlerinizin bağının yeniden çözülmesini sağlamanın yolu, yataktan geçer. Cinsel hayatınızı renklendirerek, üç yılın getirdiği pası silebilirsiniz. Örneğin, şimdiye kadar denemediğiniz şeyleri deneyerek işe başlayabilirsiniz.

Leave a Reply