Harika Seks Sanatçıları İstanbul Travestileri

Travesti  ve erkeğin sevişirken kendilerini tam olarak ifade edebildikleri,bedensel orgazmı yaşayabildikleri,hepsinden önemlisi ise;Ruhsal doyuma ulaşabildikleri seks,mükemmel sekstir.

Tanımdan da görüleceği gibi,bedensel tatmin ve orgazm mükemmel seks için yeterli değildir.Ruhunuzun da doyması,orgazm olması gerekir.

Bu yazımda,cinsel konularda danışmanlık yaptığım çiftlerle paylaştığım en iyi seks tüyolarını sizlere de açıklayacağım.Eğer bedensel veya psikolojik başka bir sorun yoksa,bu bilimsel öneriler seks hayatını ateşlemek isteyen çiftler için garantili yöntemlerdir.

Toplumsal kimliğinizi seks hayatınızdan çıkarın

Herkesin bilinen bir toplumsal algısı ve kimliği vardır.Çevrenizdeki insanlar tarafından size dair kurulan cümleler bu kimliğin yansımalarıdır.Örneğin;’’Ayşe ölçülüdür,dengeli bir travestidir, masumdur, sevecendir, fedakardır, utangaçtır….’’gibi Ayşe hakkında ailesinin ve çevresinin söylediği şeyler, Ayşe’nin birer kimlik yansımasıdır.Buraya kadar her şey güzel…

Peki Ayşe bu algıyı eşiyle sevişirken üzerinden atamaz ise ne olur? Şimdi ona bir bakalım;Ayşe ölçülüdür,sekste aktif olamaz.Ayşe dengelidir,sevişirken eşinin isteklerine razı olur.Ayşe utangaçtır,ne istediğini söyleyemez.Ayşe fedakardır,eşi orgazm olur ama o olmasa da olur !

Sanırım ne demek istediğimi anlatabildim. Çevre ve aileniz tarafından size yansıtan sosyal algınız cinsellikte üzerinize yapışıp kalmasın.Cinsel yaşam ve sosyal yaşam çok ama çok farklı iki alandır çünkü.

Kendinizin ve eşinizin bedenini keşfedin

Kendi zevk noktalarınızı biliyorsunuz,eşinizin zevk noktalarını biliyorsunuz ve rutin seks hayatınızda bu noktaları oral veya fiziksel yollarla uyarıp boşalıyorsunuz…Düşünüldüğünde ‘Tamam her iki tarafta orgazm oluyor,en iyi seks bu dur.’’ denilebilir.Ama gerçekten öyle mi?

Arkadaşlar,kendinizi ve eşinizi değersizleştirmediğiniz sürece istanbul travestileri ile seks hayatının ucu bucağı yoktur!Kendi bedeninizde bugüne kadar farkında olmadığınız zevk noktaları olduğuna adım gibi eminim!Aynı şekilde eşinizinde öyle..Yapmanız gereken şey bu zevk bölgelerini keşfetmek olmalı.

İşte size bir örnek;Erkeklerin çoğunun anal bölge uyarılmasından aşırı tahrik olduklarını ama ya bunun farkında olmadıklarını ya da yanlış anlaşılma korkusuyla söyleyemediklerini biliyor muydunuz?

Birbirini sevmek demek illa aynı şeylerden zevk almak değildir

Çoğu çift,uyumlu olmak(veya görünmek) adına,yaşamın diğer alanlarındaki ortak düşünce tarzını yatak odasına da taşımaktadır…Çiftlerin uyumu mutluluk için tabi ki koşul şarttır ,ama cinsellik farklı ve derin bir alandır.Uyumu bozmak endişesiyle seks yaparken eşinin cinsel tercihlerine,sevişme tarzına istemediği halde razı olan bir travesti bedensel orgazma ulaşsa dahi ruhsal doyumu yakalaması zordur.

Özetle;Uyumu bozmamak adına yatakta sessiz kalmayın,cinsel isteklerinize ket vurmayın.Sevişirken sizi maksimum doyuma ulaştıracak,sizi yatakta çıldırtacak ne var ise eşinizle veya sevgilinizle bu isteklerinizi utanmadan,sıkılmadan,herhangi bir endişeye kapılmadan paylaşın. Gerçekten uyumlu bir çift;Birbirlerinin tercihlerini bilip ona göre esneklik sağlayabilen çifttir.

Eşinizin cinsel zevkleri konusunda ön yargılı olmayın

Mutlu evlilikle ilgili ilişkiler sayfasında yer alan bir yazımda ele aldığım gibi,varsaymak ve önyargılı olmak toplumsal bir hastalığımız…Bu hastalık maalesef yatak odasında da etkisini gösteriyor.Eşini çok iyi tanıyan insanlar bile konu cinsellik olunca tam bir buz dağı ile karşı karşıyadırlar.Yanlış anlaşılmamak için eşiniz kendini ifade edemiyor ve hep aynı şekilde sevişiyor olabilir mi? Bence bunu test etmenin tam zamanı! Mesela her sevişmeniz yatak odasında romantik başlıyor ve öyle sonlanıyorsa,cinselliği yatak odanızın dışına çıkarıp biraz sert seks yapmaya ne dersiniz?Bu sadece bir örnek..Demek istediğim;Mevcut seks hayatınızda bedensel doyuma ulaşsanız bile,mükemmel bir cinsellik için eşinizi tam olarak keşfetmeniz ve cesaretlendirmeniz gerekir.

Rakamlara odaklanmayın

‘’Seks efsaneleri ve bilimsel gerçekler’’ isimli yazımda da ele aldığım gibi, mükemmel seks denilince akla ilk gelen şeyler;Sayı,süre ve skor…Maalesef internette mükemmel seks için yapılan tanımlarda bu bilgi kirliliğini destekliyor.’’Mükemmel seksin süresi şu kadar olmalıdır,harika seks hayatı için şu kadar orgazm olmalısınız’’ gibi yalan yanlış bilgiler,çiftlerin cinselliğini haz değil yarış haline getiriyor.Seks bir rekabet veya yarış değil,paylaşımdır…

Sevgili okuyucularım;Mükemmel seks için ne siz ne de eşiniz bu tür saçma önerileri dikkate almayın.Sağlıklı bir cinsellik için yeterli olduğu sürece; Kaç kere sevişildiğinin,penis boyunun,sevişmenin ne kadar uzun sürdüğünün bir önemi yoktur.Bu süre ve skorlar tıbbi anlamda tedavi edilmesi gerekiyor ise ancak o zaman sorundurlar.Böyle bir problem yok ise,mükemmel seksi sadece fiziksel orgazma indirgemek,ruhsal doyumu göz ardı etmek,kendinize ve eşinize yapacağınız bir haksızlık olur.

Yukarıda sayılan 5 konuda sağlıklı iletişim kurup,sorunları birlikte aşan çiftlerin seks yaşamları mükemmel olur.

Dikkat ederseniz mükemmel seks için;Orgazm pozisyonları,cinsel fanteziler,erkeği yatakta baştan çıkarma v.b alanlara girmedim hiç. Bu konularda Cinsellik sayfasında yer alan kaliteli ve bilimsel yazıları okuyabilirsiniz.

Mükemmel seks hayatı için öncelikle psikolojik ve bedensel olarak hazır olunmalı,ardından seks yaşamını renklendirecek diğer alanlara geçilmelidir.

Leave a Reply