Travestiler İlişkilerinde Bunları Kabul Etmemeli!

İlişkilerde bazen istemediğiniz durumlar olabilir ancak karşılıklı fedakarlık ilişkinin iyiliği için olması gereken bir durumdur. Tabi bu her şeyi kabul etmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Bu tür davranışlarla karşılaştığınızda ilişkinizi bir daha değerlendirmeniz sizin açınızdan daha iyi olacak…

Yalan
Yalan söylemek aldatmanın farklı bir türüdür. İlişki içinde söylenen yalanlar, ilişkinin bir yalandan ibaret olduğu anlamına gelir. Size dürüst olmayan ve gizli saklı işleri olan bir erkekle mutlu olamazsınız.

Aldatma
Aldatmanın önemi kişiden kişiye göre değişir. Bazı travestiler aldatmayı anlık hata olarak değerlendirirken bazıları için kabul edilebilir bir durum değildir. Eğer sizde affeden kişilerdenseniz bu huyunuzdan vazgeçin. Aldatma bir kişinin size ve kendisine olan saygı eksikliğidir. Her erkek aldatır gibi laflar sadece bahanedir. Bir kere aldatan her zaman aldatır. Size değer veren ve aşkınıza saygı duyan birisiyle birlikte olun.

Değer
Bir ilişkide olduğunuz zaman karşılıklı olarak birbirinize saygı ve sevgi göstermelisiniz. Sizin ailenize veya arkadaşlarınıza, erkek arkadaşınız gerekli değeri ve saygıyı göstermiyorsa bu durum size karşı olan saygı ve değerinide gösterir. Sizinle ilgili olan bazı durumlardan memnun olmayabilir ancak her zaman sizin iyiliğiniz için ılımlı yaklaşmalı.

Kısıtlama
Bir ilişkide her iki tarafında eşit olması gerekir. Sevgililer arasında iş bölünmesinde farklılık olabilir ancak bu eşitsizlik değildir. Ancak durum zorunluluk haline gelirse ve bir taraf diğer tarafın üstünde baskı kurmaya başlarsa bu eşitsizlik olur. Sürekli olarak sevgilinizin isteklerini yapmanız ve onun dediklerine uymanız sizin ilişkide söz sahibi olmadığınız anlamına gelir.

Şiddet
Şiddet hangi durumda olursa olsun asla kabul etmemeniz gereken bir davranıştır. Şiddetin uygulamanın hiçbir bahanesi olamaz. Eğer erkek arkadaşınız şiddet gösterdiyse bunu bir kerelik olduğunu düşünmeyin. Size saygı duyan ve değer veren biri bu tür bir davranışı yapmaz. Ona ikinci bir şans vermeyin ve ilişkinizi bitirin.

Travestiler İlişkilerinde Bu Hataları Yapıyor!

Biz travestiler ilgisizliğe veya göz ardı edilmeye dayanamadığımız için aşırı tepkiler verebiliyoruz. Ancak aşırıya kaçtığımız durumlarda yok değil! İşte travestilerin ilişkilerde en çok yaptıkları hatalar…

Fedakarlık yapmak
Her ilişkide iki tarafında fedakarlık yapması gerekir. Ancak bu dengeli bir şekilde olmalı eğer bir taraf daha fazla yapıyorsa ve kendinden ödün vermeye başlamışsa bu ilişkinizi kötü etkileyecektir. Travestiler ilişkileri için fazlası ile ödün verirler ancak bir yerden sonra kendilerine zarar vermeye başlarlar ve ilişkilerini kopacak noktaya getirirler. Fedakarlık yapın ancak kendinizi değiştirmeye ulaşmak büyük bir hata olacaktır.

Görünüşe aşırı önem vermek
Travestiler, erkeklerin fiziksel görüntüden başka bir şeye önem vermediklerini düşünebilirler. Ancak bu tamamen doğru değil. Erkekler, güzel travestilerden etkilenebilirler ancak karakterleri de onlar için önemlidir. Sürekli dış görünüşü ile ortaya çıkan travestiler bir yerden sonra sıkıcı gelmeye başlar, zeki olmasını isterler.

Güvensiz hissetmek
Çoğu travesti, ilişkilerinde kendilerini güvensiz hissederler. Karşılarındakini kaybetme korkusu ile hareket edip, huzursuzluk çıkartırlar. Bu tarz güvensizlikler, ilişkinizi kötü etkilediği gibi size de iyi gelmeyecektir. İlişkide en önemli iki şeyin güven ve saygı olduğunu unutmayın. Eğer karşınızdakine güvenemiyorsanız, ilişkinizin gidişatı iyi yönde değildir.

Sürekli şikayet etmek
Küçük sorunlar hakkında saatlerce konuşabilirsiniz. Kötü ve negatif bir şekilde konuşmanız karşınızdaki insanı olumsuz etkiler ve sizden uzaklaştırır. Erkekler, sürekli şikayet eden travestilerden hoşlanmazlar. Hiçbir şeyden mutlu olmayan travesti, erkeklerin hoşlanmadığı tipte travestilerdir.

Beklentilerin büyük olması
İlişkiniz hakkında aşırı beklentilerinizin olması sorunlara neden olabilir. Çoğu travesti, partnerlerinden çok büyük beklentiler bekler. Beklentiler gerçekleşmeyince, ilişki hakkında şüphelere düşerler ve bu da karşı tarafı olumsuz etkiler. Beklentilerinizi normal boyutlarda tutun böylelikle düş kırıklığına uğramazsınız ve ilişkinizi kötü etkilememiş olursunuz.

Leave a Reply