İstanbul Travestileri İle Seksten Önce Bunlardan Uzak Durun!

Bir Sonraki Randevunuza Çıkmadan Önce, Şişkinliği (ve Kendinizi Seksi Hissetmenizi Engelleyen Her Türlü Bedensel Işlevi) Önlemek Için Aşağıda Bulunan Menü Seçeneklerinden Uzak Durmanız Gerekiyor.

Brunch Buluşmalarında

Simit: Söz Konusu Ekmek Türevi Gıdalar Olduğunda, Simit, Yiyebileceğiniz En Yoğun Yiyeceklerdendir.Bilhassa Yağlı Peynirle Tüketildiğinde, Vücudunuz Bu Yağ Ve Protein Deposunu Sindirme Mücadelesi Vermeye Başlar Ve Sonuç Olarak Saatler Boyu Süren Şişkinlik Görülür.

Kahvaltılık Etler: En Basit Şekilde Söylemek Gerekirse, Sosis, Salam Benzeri Kahvaltılık Etler Yağlıdır.Mıde Yanması Ve Sindirim Sistemi Rahatsızlıkları Konusunda En Büyük Risk Teşkil Eden Gıdalardır Bunlar.Kahvaltılık Et Tüketmek Yerine, Yağda Yumurta Tercih Edebilirsiniz – Hatta Mümkünse Yalnızca Beyazı.

Espresso: Günlük Tüketiminize, Vücudunuzun Kafeini Işleyişine Ve Içtiğiniz Kahvenin Sertliğine Bağlı Olarak, Ishal Gibi Sindirim Sorunlarını Tetikleyebilir.Yerine Kahveden Daha Az Kafein Içeren Çay Tüketebilirsiniz.

Akşam Yemeği Buluşmalarında

Biftek: 200 Gr Et, Özellikle De Kötü Kokan Gaz Üretimini Tetikleyebilir.Kırmızı Etle Ilişkili Olan Gaz, Kolonda Üretilen Kimyasallar Sebebiyle Daha Keskin Kokuludur.Yerine Balık Yada Tavuk Eti Yiyin – Sindirimleri Daha Kolaydır.

Brokoli / Karnabahar / Brüksel Lahanası: Bu Sebzeleri Direkt Gaz Deposu Olarak Görün.Dikkatli Olun.Yerlerine Salatalık Yeşillikler, Domates, Mantar, Dolmalık Biber, Salatalık Tüketin – Bunlar Daha Güvenlidir.

Lahana Salatası: Salataya O Tatmin Edici Çıtırtıyı Veren Kabak, Bağırsaklara Ulaştığında Kötü Haber Geldi Demektir; Çünkü Mayalanma, Gaz Patlamasını Beraberinde Getirir.Yerine Zeytinyağı Ve Sirke Ile Tatlandırılmış Yeşil Salata Tüketin – Böylelikle Yapraklarınızı Yan Etkiler Olmaksızın Yiyebilirsiniz.

Patates Kızartması: Patatesin Sindirimi Çoğunlukla Kolaydır; Sorun Yaratan Taraf, Patateslerin Içerisinde Kızardığı Yağdır.Çünkü Yağ, Mıdeden Hemen Çıkmaz, Kendinizi Bir Süre Boyunca Şiş Ve Rahatsız Hissetmenize Sebep Olur.Yerine Haşlanmış Patates Tercih Edebilirsiniz.

Meksika Restoranı Buluşmalarında

Nacho: Nacho, Galaktan Adındaki Sindirilemeyen Şekerler Içeren Fasulyelerle Doludur.Yağlı Et, Hazımsızlığı Tetikler; Ekşi Krema Ve Peynir Ise Laktoza Hassas Kişilerde Şişkinliğe Sebep Olur.Yerine Sade Tortilla Tüketebilirsiniz.

Burrito: Dürüm, Fasulye, Peynir, Fajita Ve Soğanla Dolu Burritolar Iki Şeyde Iyidir: Harika Lezzeti Ve Randevunuzun Sonlandırma Becerisi Konusunda.Yerine Taco Tercih Ederek İstanbul Travestileri ile Olan Randevunuza Devam Edebilirsiniz.

Margarita: Ister Margarita Karışımı Ile Ister Limon Suyu Ile Hazırlanmış Olmalıdır, Margaritanın Şekerle Dolu Olduğu Gerçeği, Sindirimini Inanılmaz Derecede Zorlaştırır.Yerine Sek Tekila Yada Şarap Içmek, Daha Güvenlidir.

İtalyan Restoranı Buluşmalarında

Pizza: Pizza Hamurunun Bazı Insanlarda Gaza Ve Şişkinliğe Sebep Olabilen Undan Yapıldığı Zaten Bariz.
Ve Peynir De Hiç Yardımcı Olmuyor; Özellikle De Laktoza Hassassanız.Pizza Yerine Makarna Tercih Ederek Sindirimi Kolaylaştırabilirsiniz.

Sarımsaklı Düğüm Ekmek: Sade Italyan Ekmeği Yiyin – Mıdenize Girecek Diğer Her Şey, Sarımsaklı Ekmekten Iyidir.

Krema Sosu: Ağır Kremalı Soslar Çok Mıktarda Yağ Içerdiklerinden Sindirimleri Zordur.Ve Süt Ürünlerine Karşı Hassassanız Eğer, Krema Mıdenizi Rahatsız Edecektir Elbette Ki.Mıde Yanmasını Tetikleyen Aşırı Ölçüde Sarımsaklı Yada Baharatlı Yiyeceklerden Uzak Durmak Gerekiyor.

Sinema Randevusu

Sakız: Sakızların Çoğunluğu, Birçok Insanın Özümsemede Güçlük Çektiği Früktoz Içerirken Şekersiz Olanlar Ise Sorbitol Ile Tatlandırılırlar – Travesti Vücudunun Özümseyemediği Bir Şeker Alkolü.Ve Vücut, Bir Şeyi Özümseyemediğinde, Fermentasyon Için Kolona Yollar.Burada, Bağırsak Bakterileri Gaz Üretimini Ve Çıkarımını Başlatırlar.Sakız Yerine Yağsız Patlamış Mısır Tercih Etmek Mantıklıdır.

Dizi Gecesi

Pretzel: Pretzellerin Mıdeyi Neden Bu Kadar Rahatsız Ettiklerini Ve Birçok Sorun Yaratma Riski Olan Yiyecek Listelerine Girdiğini Söylemek Zor; Ama Problemin Hamurdaki Undan Kaynaklandığını Düşünülüyor.Riske Girmektense Gecenizi Fırında Patates Yada Mısır Temelli Yiyecekler Tüketerek Geçirin.

Humus: Humus, Kuru Baklagillerden Ve Zeytinyağından Yapıldığı Için Oldukça Sağlıklıdır.Ancak Amacınız Gaz Ve Şişkinlikten Kaçınmaksa Eğer, Baklagillerden Uzak Durmalısınız.

Içmeye Gittiğinizde

Bira: O Bira Baloncuklarının Nereye Gittiklerini Biliyorsunuz, Değil Mı? Mıdenize Ve Oraya Giren, Bir Şekilde Çıkmak Zorunda.Şişkinlik Ve Gaz…bira Yerine Şarap Tercih Edebilirsiniz.

Votka Soda/cin Tonik: Gazlı Karışımlardan Uzak Durma Gerekliliğinin Sebebini Açıklamaya Gerek Yok Herhalde.Bu Içkilerin Yerine Martini Yada Herhangi Bir Likör Türü Içebilirsiniz.

Tatlı Yemeye Gittiğinizde

Şekersiz Dondurma: Laktoz Tüketiminin Yarattığı Bariz Sıkıntının Yanı Sıra (hassasiyet Yada Alerji Gibi), Şekersiz Sütlü Tatlıların Çoğu Sorbitol Yada Manitol Gibi Yapay Tatlandırıcılar Içeriyor.Ve Tüm Bunlar Gaz Sorununu Beraberinde Getiriyor.

Leave a Reply