Ankara Travestileri İle Ateşli Gecenin İpuçları

Eski Ve Klasik Seks Hayatından Sıkıldıysanız, Seks Hayatınızı Renklendirmek, Cinsel Yaşantınızı Genişletmek Için Yenilikler Arıyorsanız, Bu Ipuçlarını Dikkate Almanın Zamanı Gelmiş Demektir.

Sizin Ve Parterinizi Zevk Noktasını Artırmak Için Yollar Arıyorsanız, 5 Ateşli Ipucunu Dikkate Alın.

Rol Yapın

Seks Sırasında Rol Yapmak Herkesin Becerebileceği Bir Şey Değildir.Ancak Kimi Ankara Travestileri Seksi Bir Kıyafet Giyip, Biraz Seksi Ve Ateşli Konuşma Konusunda Utanabiliyor.Böyle Durumlarda Cinsel Yaşamınızı Renklendirmek Için Eşinizle Beraber Bazı Roller Belirlemek Harika Bir Yol Olabilir.Rol Yapmaya Başlamadan Önce Partnerinizle Birlikte Kimin Baskın, Kimin Itaatkar Olacağına Karar Verin.

Engeller Belirleyin

Engeller, Temelde Cinsel Ilişkinin Heyecanını Ve Gerilimini Artımak Için Kullanılır.Yatağınız Dışında Bir Ortamda Seks Yapmak, Ilişkinize Renk Katacaktır.Arabada Yada Banyoda Seks Cinsel Yaşantınıza Heyecan Katacaktır.

Seks Oyuncakları Kullanın

Eğer Partenerinizle Henüz Bir Seks Oyuncağı Denemediyseniz Ilişkinize Renk Katmak Için Tam Zamanı! Farklı Heyecanlar Yaşamak Için Bu Kez Bir Vibratör Yada Titreşimli Prezervatif Denemek Isteyebilirsiniz, Ne Dersiniz? Unutmayın, Seks Oyuncakları Cinsel Yaşamı Geliştirmek Için Vardır, Orgazm Sürenizi Uzatmak Için De Seks Oyuncaklarını Deneyebilirsiniz.

Önsevişmeyi Uzatın

Ön Sevişme, Tutkulu Bir Seksin Ön Provası Gibidir.Özellikle Uzun Süreli Ilişkilerde Ne Yazık Ki Travesti Veya Erkek Tarafından Ön Sevişmeye Bir Süre Sonra Önem Verilmiyor.Ön Sevişmeyi Aslazaman Kaybı Olarak Görmeyin.Ön Sevişmeye 5 Dakika Harcarsanız Seks Süresiniz 10 Dakika Uzayacaktır.

Kaygılarınızı Bir Kenara Bırakın

Unutmayın, Iş Hayatı, Ev, Çocuklar, Seks Sırasında Sizin Ve Eşinizin Düşünmesi Gereken En Son Konu! Seksi Eğlenmek, Yorucu Hayattan Bir Kaçış Olarak Görebilirsiniz Ve Bu Nedenle Seks Sırasında Kaygılarınızı Ve Endişelerinizi Bir Kenara Bırakarak Sadece Anın Tadını Çıkarın.Eğer Parterinizin Stres Ve Kaygı Sorunları Varsa Onu, Ufak Dokunuşlar Ve Masaj Eşliğinde Rahatlatmaya Çalışın.

Leave a Reply